Formularz zwrotu orsay pdf
55-040 Bielany Wrocławskie.. Aby otrzymać odpowiedź na pytania dotyczące .Plik formularz zwrotu orsay.pdf na koncie użytkownika dasfto • Data dodania: 6 kwi 2016Oświadczam, Ŝe znane mi s ą warunki zwrotu towaru okre ślone w Regulaminie sklepu.. FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas LPP S.A., Esklep Sin-say.com, ul. Jabłoniowa 46A, 80-175 Gdańsk, infolinia sklepu: 800 800 013, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM .ORSAY nie udostępnia ani nie sprzedaje danych osobowych.. Znane mi są warunki zwrotu towarów w tym trybie określone w regulaminie Sklepu, w tym konieczność dołączenia do przesyłki niniejszego formularza oraz oryginalnego dokumentu sprzedaży (paragon lub faktura VAT) wystawionego w związku ze sprzedażą zwracanego towaru.. Produkt wyblakł po praniu Opóźnienie dostawy, zmiana zdania itp. 8 Dostarczono niewłaściwy produkt Jeżeli zamówienie zostało opłacone przy dostawie, należy podać numer konta bankowego w swoim profilu na w zakładce Moje H&M > Karty i płatności.Dokonaj zwrotu zamówionego towaru postępując zgodnie z instrukcją zwrotu załączając do przesyłki Formularz Wymiany i odsyłając na adres: FASARDI Dział Zwrotów i reklamacji ul. Warszawska 44/50 95-200 Pabianice..

sięcia Spakuj otrzymany towar razem formularzem.

Jeśli nie masz jeszcze konta, wpisz adres e-mail i numer zamówienia, żeby zobaczyć szczegóły zakupu.formularz zwrotu imiĘ i nazwisko nr zamÓwienia zwracany towar powÓd nr konta podpisPROSIMY O ZAZNACZENIE PRZYCZYNY ZWROTU część nie pasuje a) jestem zainteresowany wymianą na dobrą TAK NIE b) otrzymałem już dobrą część, zwracam niepasującą i proszę o zwrot na konto TAK NIE zwrot bez podania przyczyny w ciągu 14 dni błędne zamówienie* uszkodzone w transporcie**Niniejszy formularz proszę przekazać osobiście lub przesłać na adres dowolnego sklepu stacjonarnego OBI albo przesłać na adres e-mail [email protected] Adresat: Superhobby Market Budowlany sp.. Zwrotu możesz dokonać na poniższe sposoby: Zwrot przesyłką pocztową / kurierem (koszt pokrywa klient) Zapakuj produkt(y) wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i odeślij na nasz adres: Ordipol Sp.. J. Sklep Internetowy VENEZIA ul. Łubińska 14, 05-532 Łubna tel.. 10 Regulaminu, który skierowany jest wyłącznie do przedsiębiorców).. 1.3.Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym ORSAY można obecnie zwrócić w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia..

NIP: 6772001669; REGON: 351359195 oraz adres poczty elektronicznej: [email protected]

Dostawa kurierem DPD: 10,90 zł (+1,60 zł w przypadku płatności za pobraniem), do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.. Data otrzymania : 3.Imię i Nazwisko: 4.Adres zamieszkania: 5.Numer telefonu: 6.Adres email: Kwota zwrotu Proszę o zwrot gotówki na niżej podany numer konta: .Numer konta do zwrotu: NAZWA PRODUKTU POWÓD ZWROTU* (pole nieobowiązkowe) Będzie fantastycznie, jeśli podasz nam powód wymiany.. Formularz zwrotu/wymiany Author: HIBOU sleepwear Created Date: 10/5/2016 1:26:34 PM .Title: Formularz Zwrotu Created Date: 7/5/2017 1:33:44 PM Przy opisie reklamacji warto uwzględnić informacje i okoliczności, które dotyczą przedmiotu reklamacji Orsay.połączenie z telefonu stacjonarnego: 800 800 780 (połączenie zgodne z taryfą operatora) połączenie z telefonu komórkowego: 71 306 88 88 (połączenie zgodne z taryfą operatora) Można skontaktować się z nami mailowo na adres [email protected] lub skorzystać z poniższego formularza.. Koszty i czas dostawy.. Możesz skontaktować się z nami mailowo przezFORMULARZ ZWROTU TOWARU bez podania przyczyny .. "Wymiana i zwrot.. Jeśli sprzedający nie udostępnia formularza zwrotu, w polu zwrot produktu znajdziesz link do określonych przez niego warunków zwrotu.Na formularzu zwrotu należy wyszczególnić zwracane produkty lub wskazać nowy rozmiar..

Aby formularz był dostępny, sprzedający powinien wcześniej wypełnić zakładkę Warunki zwrotów.

imię i nazwisko.. nr telefonu.. e-mailPowód zwrotu / wymiany (w przypadku wymiany podać dokładną nazwę towaru, rozmiar i kolor, na który ma zostać wymieniony) .. .Wypełnij formularz zwrotu i dołącz go do przesyłki.. Zakupione w ORSAY artykuły mogą być wymienione w ciągu czterech tygodni, pod warunkiem, że są nienoszone i opatrzone oryginalną metką.. Dziękujemy :) 1) Zły rozmiar - produkt zbyt luźny / zbyt wąski 2) Źle się układa 3) Materiał uwiera, nie jest przyjemny 4) Niezgodność towaru z opisem/zdjęciem 5) Nie podoba mi się to, co otrzymałam/emTitle: formularz-zwrotu4u_kr Created Date: 7/2/2020 1:21:23 PMZ formularza zwrotu mogą korzystać tylko zarejestrowani kupujący.. Niniejszy Regulamin skierowany jest zarówno do konsumentów, jak i do przedsiębiorców korzystających ze Sklepu Internetowego (z wyjątkiem pkt..

W przypadku zwrotu/wymiany towaru zakupionego przy pomocy karty ...Adres zwrotu towaru Venezia Oganowska Nachiło Sp.

Zamówienia powyżej 200 PLN - wysyłka GRATIS!formularz odstĄpienia od umowy i zwrotu towaru (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imię i nazwisko osoby dokonującej zwrotu:Orsay - zwrot towaru.. Sprawdź naszą Politykę Prywatności.. z o.o .zwroty E-SHOP.. z o.o. ul. K Józefa Poniatowskiego 44 -400 iłgoraj Wciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrócimy i pieniądze na wskazane konto..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt