Wniosek do wojewódzkiego funduszu ochrony środowiska
Program Priorytetowy Czyste Powietrze obowiązujący od 1.07.2019 .. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku ul. Św. Rocha 5 15 - 879 Białystok Tel: (85) 74 60 241, 74 99 470Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu,WFOSIGW, Toruń, Ochrona środowiska Program Priorytetowy „CZYSTE POWIETRZE" Termin uruchomienia Programu Priorytetowego „CZYSTE POWIETRZE" oraz jego szczegóły podane zostaną niezwłocznie po zatwierdzeniu Programu na stronie internetowej WFOŚiGW w Toruniu.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Zielonej Górze informuje, że zgodnie z informacją z Min Więcej + Informacja o konkursie pilotażowym Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz NFOŚiGW w Warszawie pn.Przejdź do strony WFOŚiGW w Kielcach Menu STRONA GŁÓWNA OGŁOSZENIA AKTUALNOSCI WFOSiGW W KIELCACH (RSS) REJESTRACJA Rejestracja - osoby .. Wzory wniosków; Wzory dokumentów; Składanie wniosków; Czyste Powietrze; Moja Woda; .. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w .Wnioski i formularze Wnioski części A - wspólne dla wszystkich rodzajów zadań.. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych oraz dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.Przejdź do strony WFOŚiGW w Warszawie Menu STRONA GŁÓWNA OGŁOSZENIA REJESTRACJA Rejestracja - osoby fizyczne PYTANIA I ODPOWIEDZI Ważne informacje ..

Działalność wynika z ustawy Prawo ochrony środowiska.

Formy pomocy: preferencyjne pożyczki z możliwością częściowego umorzenia, dotacje, dopłaty do częściowej spłaty kapitału kredytów bankowych i przekazuje środki .Część 2 Programu.. Wnioski części C - charakterystyka finansowa zadania, odpowiednia dla wnioskowanej formy dofinansowania zadania.Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza nabory wniosków dla zadań realizowanych w 2021 roku wpisujących się w priorytety z Listy przedsięwzięć priorytetowych do dofinansowania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wsparcia finansowego, udzielanego przez WFOŚiGW we Wrocławiu.. Dla ludzi i środowiska.Do tej pory przeznaczyliśmy na ochronę środowiska: 1 993 610 312 Podsumowanie działań na rzecz ochrony środowiska w rozmowie z Maciejem Stefańskim - Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.WFOŚiGW w Białymstoku uprzejmie informuje, iż do dnia 31 marca 2021 r. należy składać wnioski kierowników państwowych jednostek budżetowych o przekazanie środków w roku 2022.. Jednocześnie informujemy, że do 2.12.2019 r. mogą wystąpić problemy z komunikacją drogą telefoniczną oraz internetową.Komunikat !. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu informuje, że w celu zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronowirusa (wywołującego chorobę COVID-19) wśród Beneficjentów i Pracowników od dnia 20 października 2020 r. do odwołania, wprowadza się ograniczenia w kontakcie bezpośrednim.O funduszu Informacje o funduszu Status prawny Organy funduszu ..

Dla ludzi i środowiska.

Wita Stwosza 2 (punkt czynny w poniedziałki od 7.30 do 17.00, od wtorku do piątku od 7.30 do 14.30) Bielsko - Biała, ul. Legionów 57 (punkt czynny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00) Częstochowa, ul. Jana III Sobieskiego 7 (punkt czynny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00) Infolinia - 32 60 32 252Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie jest samorządową osobą prawną w rozumieniu art. 9 pkt 14) ustawy o finansach publicznych.. : 12 422 94 90 faks: 12 422 30 46 e-mail: [email protected]ódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Opolu ul. Krakowska 53 45-018 Opole tel.. Wnioski należy składać wyłącznie drogą pocztową albo osobiście w Funduszu i jego oddziałach.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie uprzejmie informuje o wstrzymaniu kontaktów bezpośrednich z klientami i zamknięciu punktów konsultacyjnych od dnia 14.10.2020 r. do odwołania.Wnioskodawca przesyłający wniosek poprzez Portal Beneficjenta zobowiązany jest również do wydrukowania wniosku z Portalu Beneficjenta, opatrzenie go swoim podpisem i dostarczenie w postaci papierowej wraz z załącznikami (z wymaganymi podpisami) do właściwego wfośigw.. Przedmiotem Konkursu jest utworzenie projektu szkolnej pracowni na potrzeby nauk przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, geologicznych czy chemiczno-fizycznych.Nabór wniosków na przedsięwzięcia związane z ochroną bioróżnorodności 18.01.2021 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, działając zgodnie z Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r.Katowice, ul..

Wnioski części B - ekologiczno-techniczne, odpowiednie dla danej dziedziny - komponentu ochrony środowiska, którego dotyczy zadanie.

Działalność wynika z ustawy Prawo ochrony środowiska.. W celu pobrania i wypełnienia aktualnego formularza wniosku należy zarejestrować konto w portalu i zalogować się.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.. Konkurs „Zielona Pracownia_Projekt'2021" skierowany jest do szkół podstawowych i średnich z terenu województwa śląskiego.. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (dalej: WFOŚiGW) ogłasza, że od dnia 21.10.2020 r. rozpoczęty zostanie nabór wniosków o dofinansowanie dla Beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania w oparciu o:.. Strategia działania (archiwalne) Przedsięwzięcia (archiwalne) .. Sprawozd.z działalności (archiwalne) Sprawozd.finansowe (archiwalne) Nabory wniosków; Wnioski.. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w .Szczegóły Opublikowano: 18.01.2021 Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza nabory wniosków na finansowanie pożyczkowe dla zadań realizowanych w 2021 roku wpisujących się w priorytety z Listy przedsięwzięć priorytetowych do dofinansowania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że od dnia 01.02.2021 r. do dnia 22.02.2021 r. przyjmowane będą wnioski na dofinansowanie inwestycji w ramach Programu Priorytetowego "Racjonalizacja zużycia energii w budynkach użyteczności publicznej oraz zasobach komunalnych w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery - V edycja".Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ogłasza, że od dnia 15.05.2020 r. nabór wniosków o dofinansowanie będzie prowadzony w oparciu o: zmienioną wersję programu priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Program), nowy wzór formularza wniosku o dofinansowanie, nowy regulamin naboru wniosków.Przejdź do wyszukiwarki Serwis poiis.nfosigw.gov.pl wykorzystuje pliki cookies..

Należy wypełnić wniosek, który po wydrukowaniu i podpisaniu, wraz z załącznikami, trzeba dostarczyć w wersji papierowej do WFOŚiGW lub gminy.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ul. Kanonicza 12 31-002 Kraków godziny pracy: pn. - pt. 7:30-15:30 Sekretariat / Dziennik podawczy tel.

W przypadku instytucji i firm rejestracji musi dokonać osoba, która zostanie wyznaczona do pełnienia funkcji administratora Portalu.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie jest samorządową osobą prawną w rozumieniu art. 9 pkt 14) ustawy o finansach publicznych.. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Białymstoku ul. Św. Rocha 5 15-879 Białystok tel.. 85 .Uprzejmie informujemy, że 27.11.2019 r. od godziny 12.00 i 28.11.2019 r. biuro płockiego Wydziału Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie będzie nieczynne z powodu przeprowadzki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt