Wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego epuap
Potwierdzenie wniosku.. Po logowaniu należy kliknąć na swój login widoczny w prawym górnym rogu.. W Śląskim.. 00-060 Warszawa.. Profil zaufany ePUAP traci ważność w przypadku: 1) potwierdzenia profilu zaufanego ePUAP na podstawie nieprawdziwych lub nieaktualnych danych, 2) usunięcia konta użytkownika, 3) zmiany danych osobowych,Z konta wysyłamy wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego.. Załatwianie spraw przy użyciu Profilu Zaufanego Aby za pomocą ePUAP i Profilu Zaufanego przesłać elektronicznie wniosek lub podanie do Urzędu, należy wykonać następujące czynności: 1.Potwierdzenie profilu zaufanego: z założonego konta użytkownika osoba wnioskująca przesyła elektroniczny wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego, w terminie 14 dni od dnia przesłania wniosku osoba wnioskująca zgłasza się do wybranego przez siebie Punktu Potwierdzającego w celu potwierdzenia tożsamości i profilu zaufanego ePUAP,Aktywacja profilu zaufanego nie wymaga Twojej wizyty w punkcie potwierdzającym.. przez portal ePUAP.gov.pl - po wejściu na stronę epuap.gov.pl wybierz opcję „Zarejestruj się", wypełnij kwestionariusz i załóż konto.. Jeżeli nie zdążysz potwierdzić profilu zaufanego w ciągu 14 dni - zaloguj się na stronie profilu zaufanego .Jeżeli mamy tylko konto profilu zaufanego, ale nie mamy aktywnego profilu zostanie wyświetlony komunikat „Aby korzystać z profilu zaufanego - złóż wniosek lub użyj e-dowodu"..

WNIOSEK o potwierdzenie profilu zaufanego ePUAP A.

Oświadczenie osoby wnioskującej: Wnioskodawca oświadcza, że:Jeżeli nie zdążysz potwierdzić profilu zaufanego w ciągu 14 dni - zaloguj się na stronie profilu zaufanego i ponownie złóż wniosek.. Zaloguj się przy pomocy banku lub innego dostawcy.. Dane o koncie ePUAP: identyfikator użytkownika adres poczty elektronicznej 3.. Po złożeniu wniosku należy umówić się na wizytę w konsulacie, na którą należy zabrać ważny dokument tożsamości.. Załóż konto użytkownika na portalu ePUAP.. Dane o koncie ePUAP: identyfikator użytkownika adres poczty elektronicznej 3.. Informacje dotyczące osoby wnioskującej: 1. ul. Królewska 27.. Musimy się w tej sprawie udać do Urzędu Miejskiego Wrocławia (w ciągu 14 dni od złożenia elektronicznego wniosku), gdzie potwierdzimy swoje dane osobowe przed urzędnikiem, który .Należy pamiętać, że po utworzeniu konta na platformie ePUAP i złożeniu wniosku o potwierdzenie profilu zaufanego mamy 14 dni na potwierdzenie swoich danych w wybranej placówce.. Aby utworzyć profil zaufany na platformie ePUAP, utwórz swoje konto i profil zaufany na platfornie ePUAP (wybierz "ZAŁÓŻ ZAUFANY PROFIL"), następnie wybierz bank lub operatora, u którego masz konto.W celu uzyskania profilu zaufanego na platformie ePUAP należy założyć konto na platformie ePUAP, a następnie złożyć wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego..

W systemie ePUAP wypełnij i złóż wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego ePUAP.

Alternatywne rozwiązanieOsoba posiadająca Profil Zaufany może samodzielnie dokonać jego unieważnienia na ePUAP lub zgłosić się do wybranego przez siebie Punktu Potwierdzającego i wypełnić wniosek o unieważnienie Profilu Zaufanego.. 2016, poz. 1633 (załącznik 1) Formularz obowiązuje od dnia 7 października 2016 r. Liczba stron: 2 Format pliku:.Aby utworzyć profil zaufany na platformie ePUAP załóż konto na platformie ePUAP i złóż wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego.. Aby potwierdzić profil zaufany ePUAP udaj sie do punktu potwierdzajacego.. 1 ustawy z dnia 27 października 2017 r. o podstawowej opiece zdrowotnej (Dz. U. z 2020 r. poz. 172 i 1493), wskazał świadczeniodawcę, w ramach którego działa osoba potwierdzająca profil zaufany.ZUS rozpoczyna potwierdzanie Profili Zaufanych ePUAP >> Aby móc korzystać z Profilu Zaufanego, należy utworzyć konto na stronie Rozwinie się menu, z którego należy wybrać opcję "Moje profile zaufane".4) przedłożenia niekompletnego wniosku o potwierdzenie profilu zaufanego ePUAP..

Zaloguj się na swoje konto w ePUAP i złóż wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego.

Następnie osobiście potwierdź swoje dane w dowolnie wybranym konsulacie RP w terminie 14 dni od złożenia wniosku.• po założeniu konta wejdź na platformę ePUAP i złóż elektroniczny wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego (wybierz zakładkę „Moje Konto", następnie zakładkę „Moje profile zaufane" i kliknij odnośnik „Złóż wniosek") • Informacja o poprawnym złożeniu wniosku o profil zaufany zawiera równieżAby utworzyć profil zaufany na platformie ePUAP załóż konto na platformie ePUAP i złóż wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego.. Założenie oraz korzystanie z Profilu Zaufanego jest bezpłatne.kodów jednorazowych.. Jeśli .W oknie pojawi się informacja o założeniu konta w Profilu Zaufanym oraz równoczesnym złożeniu wniosku o profil zaufany.. Oświadczenie osoby wnioskującej:Data złożenia wniosku znak sprawy w PP* W celu uwierzytelnienia profilu zgłoś się w ciągu 14 dni do wybranego punktu potwierdzającego profile zaufane .Nie masz Profilu Zaufanego?. Sposób autoryzacji: 4.. Twój bank lub dostawca nie udostępnia logowania?. stopka Login / Profil Zaufany.. Jeśli posiadasz już konto na portalu ePUAP zaloguj się tam i złóż wniosek o. Udaj się do punktu potwierdzającego.. Następnie osobiście potwierdź swoje dane w dowolnie wybranym konsulacie RP w terminie 14 dni od złożenia wniosku..

Następnym krokiem jest uwierzytelnienie profilu w punkcie potwierdzającym profil zaufany.

Zakładanie Profilu Zaufanego z weryfikacją osobistą w punkcie - krokiPotwierdzenie profilu zaufanego: z założonego konta użytkownika osoba wnioskująca przesyła elektroniczny wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego, w terminie 14 dni od dnia przesłania wniosku osoba wnioskująca zgłasza się do wybranego przez siebie Punktu Potwierdzającego w celu potwierdzenia tożsamości i profilu zaufanego ePUAP,Jedynym ze sposobów uzyskania Profilu Zaufanego jest zarejestrowanie konta w serwisie Profil Zaufany przez stronę ministerialną: epuap.gov.pl i zweryfikowanie założonego profilu poprzez wizytę w Punkcie Potwierdzającym.. Podpisanie dokumentu profilem zaufanym realizowane jest poprzez wprowadzenie kodu- wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego ePUAP (złożony drogą elektroniczną za pośrednictwem strony - dowód osobisty lub paszport (do wglądu) Sposób załatwienia sprawy: potwierdzenie profilu zaufanego ePUAP: Opłaty: bez opłat: Czas załatwienia sprawy: od ręki: Tryb odwoławczy: -Podstawa prawna:Potwierdzanie profilu zaufanego Zaloguj się na konto i złóż wniosek.. 2a, może potwierdzić profil zaufany wyłącznie świadczeniobiorcy, który w deklaracji wyboru, o której mowa w art. 10 deklaracja wyboru ust.. Nie ma możliwości potwierdzenia profilu zaufanego w oparciu o dowód tożsamości (paszport lub dowód osobisty), którego data ważności już upłynęła.ePUAP: Tytuł dokumentu: Wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego ePUAP: Opis: Dz.U.. WNIOSEK o potwierdzenie profilu zaufanego ePUAP A.. Czynna w dni robocze w godzinach 07:00-18:00 .Możesz złożyć wniosek online o założenie Profilu Zaufanego, a następnie w ciągu 14 dni udać się do wybranej placówki, aby potwierdzić swój profil.. Infolinia +48422535450.. Oznacza to, że nie mamy aktywnego profilu zaufanego i co za tym idzie, nie możemy z niego korzystać.Aby uzyskać profil zaufany ePUAP: Wejdź na Dane osobowe: imię nazwisko numer PESEL 2.. Po uzyskaniu profilu zaufanego, należy zalogować się na stronie wybrać usługę, którą chce się zrealizować za pośrednictwem Internetu i wypełnić wniosek.. Sposób autoryzacji: 4..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt