Ztm gdańsk karta miejska wniosek
Aby Karta Miejska stała się dokumentem uprawniającym do korzystania z komunikacji miejskiej organizowanej przez ZTM w Gdańsku należy .Wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego w Gdańsku planujemy rozwijać kolejne usługi w Karcie.. W punkcie przy al.. Zapraszamy na nasze nowe strony: Cała baza systemu zarządzana przez ZTM (dane posiadaczy kart wydanych na podstawie wniosków online oraz wniosków w wersji papierowej) znajduje się w innej lokalizacji, na serwerze nieposiadającym dostępu do sieci internetowej".W czwartek 7, maja wznowią działalność wybrane punktu obsługi klienta ZTM Gdańsk.. Rodzaje nośników.. W przypadku dopisania do wniosku nowego członka rodziny konieczne jest przedstawienie jego dokumentów takich jak przy składaniu wniosku.między 16.06.2020 a 01.09.2020 r. - imienny bilet miesięczny (Karta Miejska) oraz aktywną gdańską Kartę Mieszkańca, podpisaną imieniem i nazwiskiem w postaci karty podpisanej imieniem i nazwiskiem lub aplikacji mobilnej Jestem z Gdańska; lub Kartę Mieszkańca ze zdjęciem, załadowaną ważnym imiennym biletem okresowym ZTM na strefę Miasto Gdańsk lub sieć ZTM;Karta Mieszkańca - Z Kartą Mieszkańca dostęp do oferty miejskich instytucji będzie prostszy, A co ważne karta kosztuje tylko 1 zł.. 1.Systemy autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w eCard S.A. gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa Klientom sklepów internetowych..

a) wypełnij wniosek przez internet.

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, że został wybrany emitent biletu którym jest Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku, oznacza to, że decydujesz się na zakup biletu, który będzie ważny wyłącznie na liniach komunikacji miejskiej obsługiwanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku.. Koszt wymiany Karta Mieszkańca na Kartę Mieszkańca ze zdjęciem to zaledwie 2 zł.ściągnij wniosek ze strony - wypełnij, dołącz zdjęcie i wyślij pocztą; wypełnij wniosek na stronie internetowej; Kartę należy odebrać osobiście w jednym z Punktów Obsługi Pasażerów.. Wiele osób stoi niepotrzebnie miejskie w jego siedzibie przy Żelaznej 61.. Popraw je i spróbuj ponownie.Informacje dotyczące Kart Elektronicznych są aktualizowane w każdy roboczy dzień tygodnia.. Sposoby doładowania karty miejskiej Przez internetWniosek o wydanie Karty Elektronicznej Wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze Karty Elektronicznej zapraszamy o złożenie wniosku o jej wydanie.. Siedzibą ZTM jest miasto Gdańsk.. Grunwaldzkiej docelowo będzie można kupić także bilety okresowe ZTM innego typu (karty miejskie ZTM) i bilety jednorazowe.. Jak korzystać z Karty Miejskiej 1.. Wprowadzone dane są niekompletne lub niepoprawne.. Na adres e-mailowy otrzymasz potwierdzenie złożenia wniosku, a później informację o rozpatrzeniu wniosku.Wniosek o udzielenie lub zmianę zaświadczenia na wykonywanie publicznego transportu zbiorowego - pdf (38 KB) Wniosek o udzielenie lub zmianę zezwolenia na wykonywanie regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym - pdf ( 56 KB )wniosek można wypełnić klikając w link..

Wypełnij wymagane pola, dodaj zdjęcia i wyślij wniosek.

Twoje dane.. Pasażer powinien odebrać Kartę Miejska najpóźniej w terminie 12 miesięcy od daty złożenia wniosku.. b) dołącz aktualne zdjęcie spełniające wymagania dla zdjęć do dowodu osobistego, c) wpisz adres zameldowania, d) wybierz gdzie chcesz odebrać kartę,80-874 Gdańsk tel.. Ulgi dla rodzin .. Sprzedaż wspólnego biletu w ramach Karty Mieszkańca ruszy 16 czerwca.Należy złożyć wypełniony i podpisany wniosek w Punkcie Obsługi Klienta Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku: Punkt Obsługi Klienta nr 2 przy ul. Wyspiańskiego 9 A - dawny sklep meblowy Heban (Wrzeszcz), Punkt Reklamacji w siedzibie ZTM przy ul. Na Stoku 49 (Śródmieście) , Punkt Obsługi Klienta nr 4 przy ul.CO ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ KARTĘ DUŻEJ RODZINY..

Aby otrzymać Twoją osobistą Warszawską Kartę Miejską należy wypełnić poniższy wniosek.

Złożyć wniosek o nadanie Lubelskiej Karty Miejskiej (LKM) wniosek do pobrania na stronie lubika.lublin.eu; wniosek o LKM należy złożyć osobiście w Punkcie Sprzedaży Biletów lub w Biurze Obsługi Klienta w ZTM w Lublinie lub w Biurach Obsługi Mieszkańców UM LublinWarszawska Karta Miejska.. Nazwisko *.. Przed odebraniem Karty następuje weryfikacja danych we wniosku, dlatego też konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości.Wejdź na stronę internetową, której adres otrzymałeś ze szkoły i wybierz wniosek o przedłużenie Karty Ucznia.. Do wniosku należy dołączyć papierową wersję swojego zdjęcia.. Szanowni Państwo, aby zakupić bilet łączony komunalno - kolejowy, należy wybrać jednego z niżej wymienionego emitenta biletu: - Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej, - Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp.. : +48 58 520 57 00 faks: +48 58 520 57 00 e-mail: [email protected] reklamacje: [email protected] ePUAP: /ZTM_Gdansk/SkrytkaESP BIP: bip.gdansk.pl/ztm Gdańskie Centrum Kontaktu: +48 58 52 44 500Wniosek o wydanie karty miejskiej możesz uzyskać w jednym z punktów obsługi lub też korzystając z wniosku przez internet..

Złóż wniosekPunkt Reklamacyjny w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego przy ul. Na Stoku 49 w Gdańsku; oraz wypełnić wniosek o przedłużenie Kart Dużej Gdańskiej Rodziny.

Od dnia poprzedzającego rozpoczęcie terminu .Stanowi to ok. ¼ liczby wszystkich kart miejskich w systemie.. Należy złożyć wypełniony i podpisany wniosek w Punkcie Obsługi Klienta Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku: Punkt Obsługi Klienta nr 2 przy ul. Wyspiańskiego 9 A - dawny sklep meblowy Heban (Wrzeszcz) Punkt Reklamacji w siedzibie ZTM przy ul. Na Stoku 49 (Śródmieście)Wniosek o wydanie Warszawskiej Karty Miejskiej.. Wysokie bezpieczeństwo dla transakcji kartowych zapewniane jest przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji - 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode), SSL 128 bitów (Secure Sockets Layer).Komunikat.. Operatorem karty jest Gdańska Organizacja Turystyczna.Internetowy System Obsługi Karty Elektronicznej.. Wniosek o wydanie Karty Miejskiej.. Ulica *.Wniosek do ściągnięcia (aktualizacja: 06.11.2019 r.) Wniosek on-line; Sprawdź czy możesz już odebrać Kartę Miejską; Sprawdź stan Karty Miejskiej; Punkty reklamacyjne Kart Miejskich; Instrukcja obsługi karty miejskiej i elektronicznej legitymacji studenckiej; Ważność Karty Miejskiej; Upoważnienie do odbioru Karty Miejskiej lub jej wtórnikaAby otrzymać kartę miejską IMIENNĄ należy złożyć wniosek przez internet (zalecamy ten sposób) lub osobiście: INTERNET.. Imię *.. Jeśli Karta została doładowana, informacje o niej pojawią się w następnym dniu roboczym.Tradycyjnie - w Centrum Obsługi Gdańskiej Karty Mieszkańca przy al.. Po tym terminie Karta Miejska zostaje unieważniona.. Czas oczekiwania na wydanie osobistej Warszawskiej Karty Miejskiej wynosi ok. 4 dni robocze.. Grunwaldzkiej 148, (czynne od pon..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt